Фільтр
Відео
Статті

У цій статті ми розповімо як можна збільшити обсяг логічного диску не перестворюючи рейд і не зупиняючи роботу сервера.

 

У цій статті ми провели порівняння енергоспоживання між блейд сервером C7000 і таким же рішенням на базі окремих серверів.

 

У цій статті ми розповіли які є особливості при підборі файлового сервера і підготували кілька різних конфігурацій.

 

Питання здається досить простим, але на практиці, через низку нюансів, виникає чимало проблем, тому ми вирішили детально описати цей процес.

 


Кабель Twinax INTEL Cord SFP+ 1M DAC (PN XDACBL1M)
Кабель Twinax INTEL Cord SFP+ 1M DAC (PN XDACBL1M)

Cord SFP+ 1M DAC Twinax INTEL для мережевого пристрою Довжина: 1 м PN: XDACBL1M Г..

Ціна: 974 грн

  0 відгуки

Патчкорд оптичний LC/LC MM OM4 10M
Патчкорд оптичний LC/LC MM OM4 10M

Патчкорд оптичний Patch Cord LC/LC MM (OM4) 10M Довжина: 10 м Гарантія: 12 місяців ..

Ціна: 1 260 грн

  0 відгуки

Кабель HP GPU 8pin to 8pin(6+2) + 6pin Power Cable для G10 (PN 869805-001) (для відеокарти)
Кабель HP GPU 8pin to 8pin(6+2) + 6pin Power Cable для G10 (PN 869805-001) (для відеокарти)

Cord HP GPU 8pin to 8pin(6+2) + 6pin Power Cable для відеокарти для серверів HP ProLi..

  0 відгуки

Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 (0.8 м) (PN 498426-001)
Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 (0.8 м) (PN 498426-001)

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP SFF-8087 to SFF-8087 (miniSas)Дов..

  0 відгуки

Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 (0.25 м) (PN 661365-001, 843306-001)
Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 (0.25 м) (PN 661365-001, 843306-001)

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP SFF-8087 to SFF-8087 (miniSas)Дов..

  0 відгуки

Кабель GPU 8pin + 8pin to 8pin (Tesla) Power Cable (PN 030-0571-000)
Кабель GPU 8pin + 8pin to 8pin (Tesla) Power Cable (PN 030-0571-000)

Cord GPU 8pin + 8pin to 8pin (Tesla) Power CablePN: 030-0571-000Гарантія: 12 місяців ..

  0 відгуки

Кабель Twinax Amphenol EMC SFP+ 3M DAC (PN 038-004-177)
Кабель Twinax Amphenol EMC SFP+ 3M DAC (PN 038-004-177)

Cord SFP+ 3M DAC Twinax Amphenol EMC для мережевого пристрою Довжина: 3 м PN: 0..

  0 відгуки

Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 (0.3 м) (PN 769631-001, 843306-001)
Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 (0.3 м) (PN 769631-001, 843306-001)

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP SFF-8087 to SFF-8087 (miniSas)Дов..

  0 відгуки

Кабель HP GPU 24pin to 8pin + 8pin + 6pin Power Cable kit DL380e G8 (HP 668325-001)
Кабель HP GPU 24pin to 8pin + 8pin + 6pin Power Cable kit DL380e G8 (HP 668325-001)

Cord HP GPU 24pin to 8pin + 8pin + 6pin Power Cable kit DL380e G8PN: 668325-001Гарантія: 1..

  0 відгуки

Кабель HP DL38X/560/580/ML350 Gen10 P824i-p MR Cable 1м (PN P00511-001 P03215-001)
Кабель HP DL38X/560/580/ML350 Gen10 P824i-p MR Cable 1м (PN P00511-001 P03215-001)

Cord HP DL38X/560/580/ML350 Gen10 P824i-p MR CableДовжина: 1 мPN: P00511-001 P03215-0..

  0 відгуки

Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 (0.35 м) (PN 498422-001)
Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 (0.35 м) (PN 498422-001)

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP SFF-8087 to SFF-8087 (miniSas)Дов..

  0 відгуки

Шнур живлення С13 - СЕЕ 7 1.2 м (без заземлення) Sale
Шнур живлення С13 - СЕЕ 7 1.2 м (без заземлення) Sale

Шнур живлення для серверів С13 - СЕЕ 7 16 А / 250 В без заземлення Sale Довжина:&n..

  0 відгуки

Кабель HP GPU 8pin to 6pin Power Cable DL360 G9 (PN 756913-001) (для відеокарти)
Кабель HP GPU 8pin to 6pin Power Cable DL360 G9 (PN 756913-001) (для відеокарти)

Cord HP GPU 8pin to 6pin Power Cable DL360 G9 для відеокартиPN: 756913-001Гарантія: 1..

  0 відгуки

Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 (0.5 м) (PN 784627-001, 747577-001)
Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 (0.5 м) (PN 784627-001, 747577-001)

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP SFF-8087 to SFF-8087 (miniSas)Дов..

  0 відгуки

Кабель HP 10pin to 6pin + 8pin (6+2) Power Adapter Cable
Кабель HP 10pin to 6pin + 8pin (6+2) Power Adapter Cable

Cord HP 10pin to 6pin + 8pin(6+2) Power Adapter Cable для підключення відеокарти NVIDIA RTX A40..

  0 відгуки

Кабель Dell GPU 8pin to 8pin(6+2) + 6pin Power Cable для R720 R730 R7910 (PN N08NH 9H6FV)
Кабель Dell GPU 8pin to 8pin(6+2) + 6pin Power Cable для R720 R730 R7910 (PN N08NH 9H6FV)

Cord Dell GPU 8pin to 8pin(6+2) + 6pin Power Cable для R720 R730 R7910PN: N08NH 9H6FVГаран..

  0 відгуки

Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 (0.6 м) (PN 687954-001)
Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 (0.6 м) (PN 687954-001)

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP SFF-8087 to SFF-8087 (miniSas)Дов..

  0 відгуки

Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 (0.1 м) (PN 776409-001)
Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 (0.1 м) (PN 776409-001)

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP SFF-8087 to SFF-8087 (miniSas)Дов..

  0 відгуки

Кабель HP GPU 10pin to 6pin + 8pin(6+2) Power Cable DL380/DL580 G7/8/9 - 0,5 м (для відеокарти)
Кабель HP GPU 10pin to 6pin + 8pin(6+2) Power Cable DL380/DL580 G7/8/9 - 0,5 м (для відеокарти)

Cord HP GPU 10pin to 6pin + 8pin(6+2) Power Cable DL380/DL580 G7/8/9 для відеокартиДовжина..

  0 відгуки

Кабель HP RS232 to 10pin for DL360/380 Gen9 (PN 766195-001)
Кабель HP RS232 to 10pin for DL360/380 Gen9 (PN 766195-001)

Кабель HP RS232 to 10pin for DL360/380 Gen9 PN: 766195-001 Гарантія: 12 місяців ..

  0 відгуки

Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 (0.7 м) (PN 498425-001, 493228-005)
Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 (0.7 м) (PN 498425-001, 493228-005)

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP SFF-8087 to SFF-8087 (miniSas)Дов..

  0 відгуки

Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 (0.15 м) (PN 776408-001)
Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 (0.15 м) (PN 776408-001)

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP SFF-8087 to SFF-8087 (miniSas)Дов..

  0 відгуки

Кабель Twinax ProLabs SFP+ 5M (PN SFP-H10GB-CU5M-C)
Кабель Twinax ProLabs SFP+ 5M (PN SFP-H10GB-CU5M-C)

Cord SFP+ 5M Twinax ProLabs для мережевого пристрою Довжина: 5 м PN: SFP-H10GB-..

  0 відгуки

Кабель Dell SFF-8087 to 2x SFF-8482 + Power SATA (PN 0T3F4V)
Кабель Dell SFF-8087 to 2x SFF-8482 + Power SATA (PN 0T3F4V)

Кабель Cord Dell SFF-8087 to 2x SFF-8482 + Power SATA Cable для T3600/T5600/T7600Довжина: 45 мм..

  0 відгуки

Кабель SFF-8087 to SFF-8087 для HP DL160, DL180 G6
Кабель SFF-8087 to SFF-8087 для HP DL160, DL180 G6

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP DL160, DL180 G6 - SFF8087 to SFF8..

  0 відгуки

Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087
Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP SFF-8087 to SFF-8087 (miniSas)Дов..

  0 відгуки

Кабель 2SAS/2SlimSAS 3LFF Cable (PN 869810-001)
Кабель 2SAS/2SlimSAS 3LFF Cable (PN 869810-001)

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP DL380 Gen 10 Backplane Drive ..

  0 відгуки

Кабель SFF-8087 to SFF-8087
Кабель SFF-8087 to SFF-8087

Кабель SFF-8087 to SFF-8087для підключення контролера до бекплейну Довжина: 50 см Га..

  0 відгуки

Кабель SFF-8087 to SFF-8087 для HP DL360p Gen8
Кабель SFF-8087 to SFF-8087 для HP DL360p Gen8

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP DL360p Gen8  - SFF8087 to SFF8087..

  0 відгуки

Кабель Double-wide Mini-SAS to 2х SFF-8087 (PN 725675-B21, 738379-001)
Кабель Double-wide Mini-SAS to 2х SFF-8087 (PN 725675-B21, 738379-001)

Кабель Double-wide Mini-SAS to 2х SFF-8087  PN: 725675-B21 738379-001 Гарантія:..

  0 відгуки

Показано з 1 по 30 із 127 (всього 5 сторінок)