безкоштовно з усіх мобільних України
Фільтр
Відео
Статті

NAS-сервер дозволяє легко зберігати та обмінюватися файлами вдома та на виїзді. На що слід звернути увагу на вибір?

 

У цій статті ми розглянемо, скільки коштуватиме покупка сервера в Україні. Різні типи серверів, компоненти та інші моменти, які слід враховувати під час купівлі сервера.

 

У цій статті ми розповімо як можна збільшити обсяг логічного диску не перестворюючи рейд і не зупиняючи роботу сервера.

 

У цій статті ми провели порівняння енергоспоживання між блейд сервером C7000 і таким же рішенням на базі окремих серверів.

 

У цій статті ми розповіли які є особливості при підборі файлового сервера і підготували кілька різних конфігурацій.

 

Питання здається досить простим, але на практиці, через низку нюансів, виникає чимало проблем, тому ми вирішили детально описати цей процес.

 

Як завантажити потрібний образ WES і встановити його на тонкий клієнт HP ThinClient T610

 

Навколо операційних систем Linux і Windows вже тривалий час відбуваються суперечки. Так яка система краще підходить для сучасного серверного обладнання.

 


Кабель Mellanox Cable InfiniBand 2m (PN: MCC4Q30C-002)
Кабель Mellanox Cable InfiniBand 2m (PN: MCC4Q30C-002)

Мідний кабель Mellanox Technologies MCC4Q30C-002 Passive Copper Cable InfiniBand Швидкість п..

Ціна: 1 172 грн

  0 відгуки

Кабель HP DUAL MINI SAS SFF-8087 для HP DL560 Gen8
Кабель HP DUAL MINI SAS SFF-8087 для HP DL560 Gen8

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP DL560 Gen8 - double SFF8087 to SF..

Ціна: 3 152 грн

  0 відгуки

Патчкорд оптичний LC/LC MM OM4 10M
Патчкорд оптичний LC/LC MM OM4 10M

Патчкорд оптичний Patch Cord LC/LC MM (OM4) 10M Довжина: 10 м Гарантія: 12 місяців ..

Ціна: 1 260 грн

  0 відгуки

Кабель SFF-8088 to SFF-8088 2 m Amphenol
Кабель SFF-8088 to SFF-8088 2 m Amphenol

Кабель Amphenol External Mini-SAS to Mini-SAS cable/SFF-8088 to SFF-8088 Довжина: 2 м ..

Ціна: 1 441 грн

  0 відгуки

Кабель Dell 5pin Battery Cable 30" (PN RF289)
Кабель Dell 5pin Battery Cable 30" (PN RF289)

Кабель для підключення батареї до контролера Perc Dell 5pin Battery Cable 3..

Ціна: 361 грн

  0 відгуки

Кабель Dell Mini-SAS to 2x Mini-SAS Cable 0,6 (PN 0K43RY)
Кабель Dell Mini-SAS to 2x Mini-SAS Cable 0,6 (PN 0K43RY)

Кабель Dell Mini-SAS to 2x Mini-SAS Cable для Dell PowerEdge R630 Довжина: 0,6 мP..

Ціна: 3 051 грн

  0 відгуки

Кабель Dell 5pin Battery Cable 20" (PN 8M6WR)
Кабель Dell 5pin Battery Cable 20" (PN 8M6WR)

Кабель для підключення батареї до контролера Perc Dell 5pin Battery Cable 20" Cord ..

Ціна: 270 грн

  0 відгуки

Кабель SFF-8087 to SFF-8087 для HP DL160, DL180 G6
Кабель SFF-8087 to SFF-8087 для HP DL160, DL180 G6

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP DL160, DL180 G6 - SFF8087 to SFF8..

Ціна: від 1 172 грн

  0 відгуки

Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087
Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP SFF-8087 to SFF-8087 (miniSas)Дов..

Ціна: від 866 грн

  0 відгуки

Кабель 2SAS/2SlimSAS 3LFF Cable (PN 869810-001)
Кабель 2SAS/2SlimSAS 3LFF Cable (PN 869810-001)

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP DL380 Gen 10 Backplane Drive ..

Ціна: 2 162 грн

  0 відгуки

Кабель SFF-8087 to SFF-8087 для HP DL360p Gen8
Кабель SFF-8087 to SFF-8087 для HP DL360p Gen8

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP DL360p Gen8  - SFF8087 to SFF8087..

Ціна: від 1 260 грн

  0 відгуки

Кабель SFF-8087 to 4SATA 7 pin Data
Кабель SFF-8087 to 4SATA 7 pin Data

Внутрішній шлейф SFF-8087 to 4SATA 7 pin Довжина: 0,5 м Гарантія: 12 місяців ..

Ціна: 769 грн

  0 відгуки

Кабель Dell Mini-SAS to Mini-SAS Cable 0,4 m для R510 H700/H200 8 HDD (PN 0P744P)
Кабель Dell Mini-SAS to Mini-SAS Cable 0,4 m для R510 H700/H200 8 HDD (PN 0P744P)

Кабель Dell Mini-SAS to Mini-SAS Cable 8 HDDдля Dell PowerEdge R510 H700 H200Дов..

Ціна: 2 025 грн

  0 відгуки

Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 для HP DL360e Gen8
Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 для HP DL360e Gen8

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP DL360e Gen8 SFF-8087 to SFF-8087 ..

Ціна: від 1 126 грн

  0 відгуки

Кабель SFF-8644 to SFF-8644 3m
Кабель SFF-8644 to SFF-8644 3m

Внутрішній шлейф HP SFF-8644 to SFF-8644 External Mini-SAS Cable Довжина: 3 м Гарантія: 1..

Ціна: 4 008 грн

  0 відгуки

Кабель HP Smart Array P440 P840 SAS Cable (PN 808851-001)
Кабель HP Smart Array P440 P840 SAS Cable (PN 808851-001)

Кабель HP Smart Array P440 P840 SAS Cable PN: 808851-001 800764-001 Гарантія: 12 міс..

Ціна: 3 103 грн

  0 відгуки

Кабель SFF-8088 to SFF-8644 1m
Кабель SFF-8088 to SFF-8644 1m

Кабель SFF-8088 to SFF-8644 External MiniSAS Cable Довжина: 1 м Гарантія: 12 місяців ..

Ціна: 1 330 грн

  0 відгуки

Кабель SFF8087 to SFF8087 для HP DL160 Gen8 (PN 668859-001)
Кабель SFF8087 to SFF8087 для HP DL160 Gen8 (PN 668859-001)

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP DL160 Gen 8 - SFF8087 to SFF8087 кутов..

Ціна: 1 216 грн

  0 відгуки

Кабель Dell Mini-SAS to 2x Mini-SAS Cable 0,6 (PN 0N262J)
Кабель Dell Mini-SAS to 2x Mini-SAS Cable 0,6 (PN 0N262J)

Кабель Dell Mini-SAS to 2x Mini-SAS Cable  для DELL PowerEdge R310 R410 R415 ..

Ціна: 1 621 грн

  0 відгуки

Кабель Cord SFF-8088 to SFF-8088 1m Foxconn
Кабель Cord SFF-8088 to SFF-8088 1m Foxconn

Внутрішній шлейф Foxconn SFF-8088 to SFF-8088 Mini-SAS Довжина: 1 м Гарантія: 1..

Ціна: 1 441 грн

  0 відгуки

Кабель SFF-8087 miniSAS to 4x SATA
Кабель SFF-8087 miniSAS to 4x SATA

Кабель для підключення 4х SATA HDD/SSD до контролеру з SFF-8087 роз'ємом Гарантія: ..

Ціна: від 769 грн

  0 відгуки

Патчкорд оптичний LC/LC MM OM3 2M
Патчкорд оптичний LC/LC MM OM3 2M

Патчкорд оптичний Patch Cord LC/LC MM (OM3) 2M Довжина: 2 м Гарантія: 12 місяців  ..

Ціна: 631 грн

  0 відгуки

Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 0.15 m (PN 776408-001)
Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 0.15 m (PN 776408-001)

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP SFF-8087 to SFF-8087 (miniSas)Дов..

Ціна: 866 грн

  0 відгуки

Кабель HP Cord SFF8087 to SFF8482 (4 SAS) (PN 487736-001)
Кабель HP Cord SFF8087 to SFF8482 (4 SAS) (PN 487736-001)

Кабель HP для підключення SAS/SATA дисків до Raid-контролеру SFF8087 to 4-SFF8482 (mi..

Ціна: 990 грн

  0 відгуки

Кабель Dell SFF-8643 to SFF-8643 для R730xd (PN 8RJM1)
Кабель Dell SFF-8643 to SFF-8643 для R730xd (PN 8RJM1)

Кабель Dell SFF-8643 to SFF-8643 Rear Bay Cable Сумісний з сервером: Dell PowerEdge R730xd..

Ціна: 1 332 грн

  0 відгуки

Кабель Cisco Twinax 10G SFP+ to SFP+ 5M
Кабель Cisco Twinax 10G SFP+ to SFP+ 5M

Кабель Cisco Copper Twinaxial 10G SFP+ to SFP+ для мережевого пристрою Довжин..

Ціна: 1 293 грн

  0 відгуки

Кабель Dell SAS для R420 R620 Perc H710 (PN 0R1RNV)
Кабель Dell SAS для R420 R620 Perc H710 (PN 0R1RNV)

Кабель Dell Card Backplane 2.5 8 HDD hard disk SASдля Dell R420 Perc H710PN:&nbs..

Ціна: 1 260 грн

  0 відгуки

Кабель SFF-8087 to 4SATA 7 pin Data 1 m
Кабель SFF-8087 to 4SATA 7 pin Data 1 m

Внутрішній шлейф SFF-8087 to 4SATA 7 pin Довжина: 1 м Гарантія: 12 місяців ..

Ціна: 914 грн

  0 відгуки

Кабель Amphenol SFP+ 3M DAC 10110818-3030LF
Кабель Amphenol SFP+ 3M DAC 10110818-3030LF

Кабель SFP+ DAC Amphenol 10110818-3030LF Cord Довжина: 3 м Гарантія: 12 місяців ..

Ціна: 1 078 грн

  0 відгуки

Кабель HP Double wide SAS to 2 * SFF8087 для DL360 G9 8SFF P440 P430 (PN 787307-001)
Кабель HP Double wide SAS to 2 * SFF8087 для DL360 G9 8SFF P440 P430 (PN 787307-001)

Кабель Double wide SAS to 2 * SFF8087 для підключення контролера P440 або P430 д..

Ціна: 2 673 грн

  0 відгуки

Показано з 1 по 30 із 94 (всього 4 сторінок)