безкоштовно з усіх мобільних України

Патчкорд оптичний FC LC/LC MM OM4 10M (Б/В)

Модель: FC_Patch_Cord_10M
Патчкорд оптичний FC LC/LC MM OM4 10M (Б/В)
Ціна:
786 грн
Перерах. з ПДВ Показати
Перерах. без ПДВ Показати
На складі

Характеристики
Категорія Кабель
Тип Оптический кабель
Гарантія 12 місяців
Залишити відгук  ↓
 
Поки що ніхто не залишав відгук.