Трансівер Blade 10 Gb BN-CKM-SP-SR SFP+ 850 nm (Б/В)

Виробник: IBM
Модель: BN-CKM-SP-SR
Трансівер Blade 10 Gb BN-CKM-SP-SR SFP+ 850 nm (Б/В)
Ціна:
505 грн
Перерах. з ПДВ Показати
Перерах. без ПДВ Показати
На складі

Характеристики
Категорія Трансівер
Інтерфейс Подвійний LC
Швидкість передачі 10 Gb
Довжина хвилі 850 нм
Тип модуля SFP+
Гарантія 12 місяців
Залишити відгук  ↓
 
Поки що ніхто не залишав відгук.