Трансівер Finisar FC 8Gb FTLF8528P2BCV SFP+ 850nm (Б/В)

Виробник: Finisar
Модель: FTLF8528P2BCV
Трансівер Finisar FC 8Gb FTLF8528P2BCV SFP+ 850nm (Б/В)
Ціна:
295 грн
Перерах. з ПДВ Показати
Перерах. без ПДВ Показати
На складі

Характеристики
Категорія Трансівер
Тип Трансівер
Інтерфейс Подвійний LC
Швидкість передачі 8 Gb
Довжина хвилі 850 нм
Тип модуля SFP+
Гарантія 12 місяців
Залишити відгук  ↓
 
Поки що ніхто не залишав відгук.