безкоштовно з усіх мобільних України

Трансівер Multimode Ethernet 10Gb Dell FTLX8571D3BCL SFP (Б/В)

Виробник: Dell
Модель: FTLX8571D3BCL
Трансівер Multimode Ethernet 10Gb Dell FTLX8571D3BCL SFP (Б/В)
Немає в наявності
Характеристики
Категорія Адаптер
Тип Трансивер
Гарантія 12 місяців
Залишити відгук  ↓
 
Поки що ніхто не залишав відгук.