безкоштовно з усіх мобільних України
Фільтр
Відео
Статті

NAS-сервер дозволяє легко зберігати та обмінюватися файлами вдома та на виїзді. На що слід звернути увагу на вибір?

 

У цій статті ми розглянемо, скільки коштуватиме покупка сервера в Україні. Різні типи серверів, компоненти та інші моменти, які слід враховувати під час купівлі сервера.

 

У цій статті ми розповімо як можна збільшити обсяг логічного диску не перестворюючи рейд і не зупиняючи роботу сервера.

 

У цій статті ми провели порівняння енергоспоживання між блейд сервером C7000 і таким же рішенням на базі окремих серверів.

 

У цій статті ми розповіли які є особливості при підборі файлового сервера і підготували кілька різних конфігурацій.

 

Питання здається досить простим, але на практиці, через низку нюансів, виникає чимало проблем, тому ми вирішили детально описати цей процес.

 

Як завантажити потрібний образ WES і встановити його на тонкий клієнт HP ThinClient T610

 

Навколо операційних систем Linux і Windows вже тривалий час відбуваються суперечки. Так яка система краще підходить для сучасного серверного обладнання.

 


Мережева карта HP NC523 10G Dual Port SFP+ (PN 593742-001)
Мережева карта HP NC523 10G Dual Port SFP+ (PN 593742-001)

Мережева карта 10G Ethernet HP NC523SFP QLE3242-HP 2-Port SFP+ Сумісна з серверами: ProLi..

Ціна: 2 699 грн

  0 відгуки

Мережева карта QLogic 1Gb Dual-Port RJ45 (PN QLE4062C)
Мережева карта QLogic 1Gb Dual-Port RJ45 (PN QLE4062C)

Мережевий адаптер 1Gb Ethernet QLogic QLE4062C-E 2-Port RJ45 PN: QLE4062C-E, IX401..

Ціна: 1 080 грн

  0 відгуки

Мережева карта HP NC524 10G Dual Port SFP (PN 490712-001)
Мережева карта HP NC524 10G Dual Port SFP (PN 490712-001)

Мережева карта 10G Ethernet HP NC524SFP 2-port SFP PN: 489892-B21 490712-001 Сумісна..

Ціна: 4 501 грн

  0 відгуки

Адаптер Fibre Channel Qlogic QLE2560
Адаптер Fibre Channel Qlogic QLE2560

Мережева карта 8GB Single Port FC HBA, x8 PCIe, LC multi-mode optic, OEM QLE2560-CK Інтерфейс: PC..

Ціна: 1 981 грн

  0 відгуки

Адаптер Fibre Channel Qlogic (PN QMH2672)
Адаптер Fibre Channel Qlogic (PN QMH2672)

Мережева карта Qlogic 16GB Dual Port FC HBA Інтерфейс: PCI Express (PCIe) 2.0 Сумісна з&n..

Ціна: 17 723 грн

  0 відгуки

Адаптер Fiber Channel HP QLE2562 (PN AJ764)
Адаптер Fiber Channel HP QLE2562 (PN AJ764)

Мережева карта HP Qlogic 82Q 8GB PCI-E Dual Port Fiber HBA Інтерфейс: PCI Express x8 PN: ..

Ціна: 1 981 грн

  0 відгуки

Адаптер Fiber Channel Emulex LPE12002/AJ763-63001 High Profile (PN 697890-001, 489193-001)
Адаптер Fiber Channel Emulex LPE12002/AJ763-63001 High Profile (PN 697890-001, 489193-001)

Мережева карта FC 2 * 8Gb Emulex LPE12002/AJ763-63001 High ProfileІнтерфейс: PCI-Express x8 ..

Ціна: 1 441 грн

  0 відгуки

Адаптер Fibre Channel Emulex LPE11002
Адаптер Fibre Channel Emulex LPE11002

Мережева карта Emulex LPe11002 Dual Port 4Gb Fibre Channel x4 PCIe HBA Adapter Інтерфей..

Ціна: 631 грн

  0 відгуки

Мережева карта HP 560FLR 10G Dual Port SFP+ (PN 669281-001)
Мережева карта HP 560FLR 10G Dual Port SFP+ (PN 669281-001)

Мережева карта 10G Ethernet HP 560FLR 2-port SFP+ Сумісна з серверами: H..

Ціна: 5 827 грн

  0 відгуки

Адаптер Fiber Channel HP Brocade 825 High Profile (PN 571521-002)
Адаптер Fiber Channel HP Brocade 825 High Profile (PN 571521-002)

Мережева карта HP Brocade 825 FC 2 * 8Gb High Profile Інтерфейс: PCI Express x8 PN:&..

Ціна: 963 грн

  0 відгуки

Мережева карта HP 331FLR 1Gb Quad Port RJ45 (PN 629133-001)
Мережева карта HP 331FLR 1Gb Quad Port RJ45 (PN 629133-001)

Мережева карта 1Gb Ethernet HP 331FLR 4-Port RJ45 Сумісна з серверами: HP..

Ціна: 774 грн

  0 відгуки

Мережева карта HP 533FLR-T 10G Dual port RJ45 (PN 701534-001)
Мережева карта HP 533FLR-T 10G Dual port RJ45 (PN 701534-001)

Мережева карта 10G Ethernet HP 533FLR-T 2-port RJ45 Сумісна з серверами (опти..

Ціна: 3 601 грн

  0 відгуки

Мережева карта HP 530FLR 10G Dual Port SFP+ (PN 649869-001)
Мережева карта HP 530FLR 10G Dual Port SFP+ (PN 649869-001)

Мережева карта 10G Ethernet HP 530FLR 2-port SFP+  Сумісна з серверами: H..

Ціна: 730 грн

  2 відгуки

Мережева карта HP 331T 1Gb Qud Port RJ45 (PN 647594-B21)
Мережева карта HP 331T 1Gb Qud Port RJ45 (PN 647594-B21)

Мережевий адаптер 1Gb Ethernet HP 331T 4-port RJ45 PN: 647594-B21 647592..

Ціна: 1 993 грн

  0 відгуки

Мережева карта HP P560FLR 10G 1-Port SFP+ (PN 717709-001)
Мережева карта HP P560FLR 10G 1-Port SFP+ (PN 717709-001)

Мережева карта 10G Ethernet HP P560FLR 1-port SFP+ (Chip: Intel 82599) PN:&nb..

Ціна: 4 663 грн

  0 відгуки

Мережева карта HP 561FLR-T 10G Dual Port RJ-45 (PN 700697-001)
Мережева карта HP 561FLR-T 10G Dual Port RJ-45 (PN 700697-001)

Мережева карта 10G Ethernet HP 561FLR-T 2-port RJ-45 PN: 700697-001 Гарантія: 12 мі..

Ціна: 3 601 грн

  0 відгуки

Мережева карта HP 561T 10G Dual port RJ-45 (PN 717708-002)
Мережева карта HP 561T 10G Dual port RJ-45 (PN 717708-002)

Мережева карта 10G Ethernet HP 561T 2-Port RJ-45 Сумісна з серверами (оптимизована..

Ціна: 5 179 грн

  0 відгуки

Мережева карта HP 366FLR 1GbE Quad-Port RJ-45 (PN 665238-001)
Мережева карта HP 366FLR 1GbE Quad-Port RJ-45 (PN 665238-001)

Мережевий адаптер 1Gb Ethernet HP 366FLR 4-Port RJ-45 Сумісний з се..

Ціна: 2 110 грн

  0 відгуки

Мережева карта Emulex OCE11102 SFP+ (аналог HP NC552SFP+) (P005414) 10G Ethernet Emulex OCE11102 2-Port SFP+ (P005414)
Мережева карта Emulex OCE11102 SFP+ (аналог HP NC552SFP+) (P005414) 10G Ethernet Emulex OCE11102 2-Port SFP+ (P005414)

Мережева карта 10G Ethernet Emulex OCE11102 2-Port SFP+ (P005414)Контролер: Emulex Blades-..

Ціна: 2 432 грн

  0 відгуки

Адаптер Fibre Channel Emulex LPE12000
Адаптер Fibre Channel Emulex LPE12000

Мережева карта Emulex 1x 8Gb FC LPE12000 Single Port 8 Gigabit Fibre Channel Controller Інтерфейс..

Ціна: 811 грн

  0 відгуки

Мережева карта HP 534FLR 10G Dual Port SFP+ (PN 701531-001)
Мережева карта HP 534FLR 10G Dual Port SFP+ (PN 701531-001)

Мережева карта 10G Ethernet HP 534FLR 2-port SFP+Сумісна з серверами:HPE ProLiant DL8..

Ціна: 4 430 грн

  0 відгуки

Мережева карта HP 560SFP+ (PN 669279-001)
Мережева карта HP 560SFP+ (PN 669279-001)

Мережева карта HP 10Gb 2-port 560SFP+ (Chip: Intel 82599) Сумісна з серверами: HPE..

Ціна: 6 636 грн

  0 відгуки

Мережева карта HP FlexFabric Adapter NC554M 10G Dual port (PN 649870-001)
Мережева карта HP FlexFabric Adapter NC554M 10G Dual port (PN 649870-001)

Мережева карта 10G EthernetHP NC554M 2-Port FlexFabric AdapterСумісна з блейдами: BL4..

Ціна: 886 грн

  0 відгуки

Мережева карта HP 332T 1Gb Dual Port RJ-45 (PN 616012-001)
Мережева карта HP 332T 1Gb Dual Port RJ-45 (PN 616012-001)

Мережевий адаптер 1Gb Ethernet HP 332T 2-Port RJ-45 High с Broadcom NetXtreme BC..

Ціна: 1 080 грн

  0 відгуки

Мережева карта HP NC361T 1Gb Dual Port RJ45 (PN 652495-001)
Мережева карта HP NC361T 1Gb Dual Port RJ45 (PN 652495-001)

Мережевий адаптер 1Gb Ethernet  HP NC361T 2-Port RJ45 Low PN: ..

Ціна: 4 148 грн

  0 відгуки

Мережева карта Dell Ethernet Broadcom 57800-T Quad Port 2X1G/10G (PN 0G8RPD)
Мережева карта Dell Ethernet Broadcom 57800-T Quad Port 2X1G/10G (PN 0G8RPD)

Мережева карта Dell NIC Broadcom BCM57800-T Quad-Port 2X1G/10G RJ-45 Daughter Card Сумісна з..

Ціна: 2 882 грн

  0 відгуки

Мережева карта Dell Intel I350/X520 2x10G+ 2x1G Quad Port (PN 0C63DV)
Мережева карта Dell Intel I350/X520 2x10G+ 2x1G Quad Port (PN 0C63DV)

Мережева карта 2*10G Ethernet + 2*1G Ethernet Dell Intel I350/X520 4-port Сумісна ..

Ціна: 6 222 грн

  0 відгуки

Мережева карта Dell Intel I350/X540 2x10G+ 2x1G Quad Port (PN 099GTM)
Мережева карта Dell Intel I350/X540 2x10G+ 2x1G Quad Port (PN 099GTM)

Мережева карта 2*10G Ethernet + 2*1G Ethernet Dell Intel I350/X540 4-port Сумісна ..

Ціна: 4 355 грн

  0 відгуки

Мережева карта Infiniband MELLANOX CONNECTX-2 (PN 593412-001)
Мережева карта Infiniband MELLANOX CONNECTX-2 (PN 593412-001)

Мережева карта Infiniband CONNECTX-2 MHQH29B-XTR 4X QDR DUAL 40GB/sPCI-Express 2.0 x8Dual port4..

Ціна: 3 601 грн

  0 відгуки

Мережева карта Dell Broadcom 5720 1Gb Dual Port RJ-45 (PN 0557M9)
Мережева карта Dell Broadcom 5720 1Gb Dual Port RJ-45 (PN 0557M9)

Мережева карта 1Gb Ethernet Dell Broadcom 5720 2-Port RJ-45 Сумісна з сервера..

Ціна: 1 080 грн

  0 відгуки

Показано з 1 по 30 із 60 (всього 2 сторінок)