безкоштовно з усіх мобільних України
Фільтр
Відео
Статті


Кабель DELL Mini-SAS to 2x Mini-SAS Cable 0,6 (PN 0N262J)
Кабель DELL Mini-SAS to 2x Mini-SAS Cable 0,6 (PN 0N262J)

Кабель DELL Mini-SAS to 2x Mini-SAS Cable  для DELL PowerEdge R310 R410 R415 P..

Ціна: 1 011 грн

  0 відгуки

Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 для HP DL360e Gen8
Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087 для HP DL360e Gen8

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP DL360e Gen8 SFF-8087 to SFF-8087 ..

Ціна: від 702 грн

  0 відгуки

Кабель Cord SFF8644 to SFF8644 3m
Кабель Cord SFF8644 to SFF8644 3m

Внутрішній шлейф Cord HP SFF8644 to SFF8644 External MiniSAS Cable Довжина: 3 м Гарантія:..

Ціна: 2 500 грн

  0 відгуки

Патчкорд оптичний FC LC/LC MM OM3 2M
Патчкорд оптичний FC LC/LC MM OM3 2M

Патчкорд оптичний FC Patch Cord LC/LC MM (OM3) Fiber Channel 2M Довжина: 2 м Гарантія: 12..

Ціна: 393 грн

  0 відгуки

Трансівер HP FC 8Gb AJ716B SW B-series SFP+ (PN 670504-001)
Трансівер HP FC 8Gb AJ716B SW B-series SFP+ (PN 670504-001)

Трансівер HP FC 8Gb AJ716B Short Wave B-series SFP+Тип: трансіверШвидкість передачі: ..

Ціна: 506 грн

  0 відгуки

Кабель DELL 5pin Battery Cable 30" (PN RF289)
Кабель DELL 5pin Battery Cable 30" (PN RF289)

Кабель для підключення батареї до контролера Perc DELL 5pin Battery Cable 30&quo..

Ціна: 225 грн

  0 відгуки

Трансівер HP FC 8Gb AJ716A SW B-series SFP+ (PN 468507-001)
Трансівер HP FC 8Gb AJ716A SW B-series SFP+ (PN 468507-001)

Трансівер HP AJ716A Fiber Channel SFP+ Module Short Wave B-seriesТип: трансівер Швидкість пере..

Ціна: 337 грн

  0 відгуки

Трансівер HP 10GBase-SR SFP+ (PN 455885-001)
Трансівер HP 10GBase-SR SFP+ (PN 455885-001)

Трансівер 10GBase Short Range SFP+ Optical Gigabit Ethernet TransceiverТип: трансівер Швидкіс..

Ціна: 1 460 грн

  0 відгуки

Трансівер Blade 10 Gb BN-CKM-SP-SR SFP+ 850 nm
Трансівер Blade 10 Gb BN-CKM-SP-SR SFP+ 850 nm

Трансівер Blade 10 Gb BN-CKM-SP-SR SFP+ 850 nmТип: трансівер Швидкість передачі: 10Gb  Д..

Ціна: 867 грн

  0 відгуки

Адаптер HP Local I/O Diagnostic Cable (409496-001)
Адаптер HP Local I/O Diagnostic Cable (409496-001)

Кабель - адаптер HP Local I/O Diagnostic Cable (PN 409496-001, 416003-001) 2 порта USB, 1 по..

Ціна: 1 235 грн

  0 відгуки

Трансівер HP Ethernet 10Gb COMPATIBLE J9150A SFP+
Трансівер HP Ethernet 10Gb COMPATIBLE J9150A SFP+

Трансівер HP J9150A X132 10G SFP+ LC Short Range TransceiverТип: трансівер Швидкість передачі: 10Gb..

Ціна: 1 123 грн

  0 відгуки

Трансівер HP X120 1Gb SFP RJ-45 (PN JD089B)
Трансівер HP X120 1Gb SFP RJ-45 (PN JD089B)

Трансівер HP X120 1Gb SFP RJ-45 Тип: трансіверШвидкість передачі: 1Gb Довжина хвилі: ..

Ціна: 843 грн

  0 відгуки

Кабель SFF8087 to SFF8087 для HP DL160 Gen8 (PN 668859-001)
Кабель SFF8087 to SFF8087 для HP DL160 Gen8 (PN 668859-001)

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP DL160 Gen 8 - SFF8087 to SFF8087 кутов..

Ціна: 758 грн

  0 відгуки

Адаптер Dell KVM SIP USB (PN 0UF366)
Адаптер Dell KVM SIP USB (PN 0UF366)

Кабель-адаптер Dell KVM SIP Uf366 USB Cat5 PN: 520-294-504 0UF366 Гарантія: 12 місяц..

Ціна: 954 грн

  0 відгуки

Кабель Cord SFF-8088 to SFF-8088 1m Foxconn
Кабель Cord SFF-8088 to SFF-8088 1m Foxconn

Внутрішній шлейф Cord Foxconn SFF-8088 to SFF-8088 Mini SAS Cable Довжина: 1 м ..

Ціна: 898 грн

  0 відгуки

Патчкорд оптичний FC LC/LC MM OM3 3M
Патчкорд оптичний FC LC/LC MM OM3 3M

Патчкорд оптичний FC Patch Cord LC/LC MM (OM3) Fiber Channel 3M Довжина: 3 м Гарантія: 12..

Ціна: 393 грн

  0 відгуки

Трансівер HP FC 1Gb SFP SX Module (PN 453153-001)
Трансівер HP FC 1Gb SFP SX Module (PN 453153-001)

Трансівер HP BLc Virtual Connect 1Gbps 1000Base-SX Multi-mode Fiber 550m 850nm Duplex LC Connector ..

Ціна: 1 011 грн

  0 відгуки

Трансівер HP JG325A 40Gb 100m 850nm MM QSFP+
Трансівер HP JG325A 40Gb 100m 850nm MM QSFP+

Трансівер HP 40Gb 100m 850nm MM QSFP+Тип: трансівер Швидкість передачі: 1Gb  Довжина хви..

Ціна: 939 грн

  0 відгуки

Трансівер Brocade FC 1Gb SX SFP (PN 33210-100)
Трансівер Brocade FC 1Gb SX SFP (PN 33210-100)

Трансівер FC 1Gb Brocade SX SFPТип: трансівер Швидкість передачі: 1Gb  Довжина хвилі: 85..

Ціна: 548 грн

  0 відгуки

Пасивний кабель Twinax SFP+ 3M Cisco SFP-H10GB-CU3M
Пасивний кабель Twinax SFP+ 3M Cisco SFP-H10GB-CU3M

Кабель Twinax SFP+ 3M Cisco SFP-H10GB-CU3M Довжина: 3 метра PN: SFP-H10GB-CU3M Гаранті..

Ціна: 786 грн

  0 відгуки

Кабель Cisco Twinax 10G SFP+ to SFP+ 5M
Кабель Cisco Twinax 10G SFP+ to SFP+ 5M

Кабель Cisco Copper Twinaxial 10G SFP+ to SFP+ для мережевого пристрою Довжин..

Ціна: 967 грн

  0 відгуки

Трансівер HP FC 8Gb MSA 2040 SW SFP (PN 720998-001)
Трансівер HP FC 8Gb MSA 2040 SW SFP (PN 720998-001)

Трансівер HP FC 8Gb MSA 2040 SW SFPТип: трансівер Швидкість передачі: 8Gb  Довжина хвилі..

Ціна: 1 401 грн

  0 відгуки

Патчкорд оптичний FC LC/LC MM OM4 10M
Патчкорд оптичний FC LC/LC MM OM4 10M

Патчкорд оптичний FC Patch Cord LC/LC MM (OM4) Fiber Channel 10M Довжина: 10 м Гарантія: ..

Ціна: 786 грн

  0 відгуки

Кабель SFF-8087 to SFF-8087 для HP DL360p Gen8
Кабель SFF-8087 to SFF-8087 для HP DL360p Gen8

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP DL360p Gen8  - SFF8087 to SFF8087..

Ціна: від 786 грн

  0 відгуки

Трансівер Nortel FC 1Gb LX/1000LX 1310nm (PN AA1419015)
Трансівер Nortel FC 1Gb LX/1000LX 1310nm (PN AA1419015)

Трансівер Nortel FC 1Gb LX/1000LXТип: трансівер Швидкість передачі: 1Gb  Довжина хвилі: ..

Ціна: 1 096 грн

  0 відгуки

Кабель 2SAS/2SlimSAS 3LFF Cable (PN 869810-001)
Кабель 2SAS/2SlimSAS 3LFF Cable (PN 869810-001)

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP DL380 Gen 10 Backplane Drive ..

Ціна: 1 348 грн

  0 відгуки

Кабель HP Cord SFF8087 to SFF8482 (4 SAS) (PN 487736-001)
Кабель HP Cord SFF8087 to SFF8482 (4 SAS) (PN 487736-001)

Кабель HP для підключення SAS/SATA дисків до Raid-контролеру SFF8087 to 4-SFF8482 (mi..

Ціна: 618 грн

  0 відгуки

Кабель SFF-8088 to SFF-8088 2 m Amphenol
Кабель SFF-8088 to SFF-8088 2 m Amphenol

Кабель Amphenol External Mini-SAS to Mini-SAS cable/SFF-8088 to SFF-8088 Довжина: 2 м ..

Ціна: 898 грн

  0 відгуки

Кабель IBM Battery Cable для LSI00279 (PN 90Y7309)
Кабель IBM Battery Cable для LSI00279 (PN 90Y7309)

Кабель IBM для батареи iBBU09 BBU09 LSI00279 9265 9266 9270 9271 9285 PN: 90Y..

Ціна: 786 грн

  0 відгуки

Кабель Cord SFF8088 to SFF8644 3m
Кабель Cord SFF8088 to SFF8644 3m

Кабель Cord HP SFF8088 to SFF8644 External MiniSAS Cable Довжина: 3 м Гарантія: 12 місяці..

Ціна: 1 140 грн

  0 відгуки

Показано з 1 по 30 із 111 (всього 4 сторінок)