безкоштовно з усіх мобільних України
Фільтр
Відео
Статті


Кабель SFF-8087 to SFF-8087 для HP DL160, DL180 G6
Кабель SFF-8087 to SFF-8087 для HP DL160, DL180 G6

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP DL160, DL180 G6 - SFF8087 to SFF8..

Ціна: від 730 грн

  0 відгуки

Трансівер Nortel FC 1Gb LX/1000LX 1310nm (PN AA1419015)
Трансівер Nortel FC 1Gb LX/1000LX 1310nm (PN AA1419015)

Трансівер Nortel FC 1Gb LX/1000LXТип: трансівер Швидкість передачі: 1Gb  Довжина хвилі: ..

Ціна: 1 096 грн

  0 відгуки

Пасивний кабель Twinax SFP+ 3M Cisco SFP-H10GB-CU3M
Пасивний кабель Twinax SFP+ 3M Cisco SFP-H10GB-CU3M

Кабель Twinax SFP+ 3M Cisco SFP-H10GB-CU3M Довжина: 3 метра PN: SFP-H10GB-CU3M Гаранті..

Ціна: 786 грн

  0 відгуки

Кабель 2SAS/2SlimSAS 3LFF Cable (PN 869810-001)
Кабель 2SAS/2SlimSAS 3LFF Cable (PN 869810-001)

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP DL380 Gen 10 Backplane Drive ..

Ціна: 1 348 грн

  0 відгуки

Кабель HP Cord SFF8087 to SFF8482 (4 SAS) (PN 487736-001)
Кабель HP Cord SFF8087 to SFF8482 (4 SAS) (PN 487736-001)

Кабель HP для підключення SAS/SATA дисків до Raid-контролеру SFF8087 to 4-SFF8482 (mi..

Ціна: 618 грн

  0 відгуки

Кабель SFF-8087 miniSAS to 4x SATA
Кабель SFF-8087 miniSAS to 4x SATA

Кабель для підключення 4х SATA HDD/SSD до контролеру з SFF-8087 роз'ємом Гарантія: ..

Ціна: від 480 грн

  0 відгуки

Кабель IBM Battery Cable для LSI00279 (PN 90Y7309)
Кабель IBM Battery Cable для LSI00279 (PN 90Y7309)

Кабель IBM для батареи iBBU09 BBU09 LSI00279 9265 9266 9270 9271 9285 PN: 90Y..

Ціна: 786 грн

  0 відгуки

Кабель HP SFF-8088 to SFF-8644
Кабель HP SFF-8088 to SFF-8644

Кабель HP SFF-8088 to SFF-8644 External MiniSAS Cable Довжина: 3 м Гарантія: 12 місяців ..

Ціна: 1 140 грн

  0 відгуки

Патчкорд оптичний FC LC/LC MM OM4 10M
Патчкорд оптичний FC LC/LC MM OM4 10M

Патчкорд оптичний FC Patch Cord LC/LC MM (OM4) Fiber Channel 10M Довжина: 10 м Гарантія: ..

Ціна: 786 грн

  0 відгуки

Трансівер Intel 10Gb Ethernet SFP+ (PN E65689-001)
Трансівер Intel 10Gb Ethernet SFP+ (PN E65689-001)

Трансівер Intel 10Gb Ethernet SFP+ for X520-DA2/SR2 PN: E65689-001 Гарантія: 12..

Ціна: 699 грн

  0 відгуки

Кабель SFF-8087 to SFF-8087 для HP DL360p Gen8
Кабель SFF-8087 to SFF-8087 для HP DL360p Gen8

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP DL360p Gen8  - SFF8087 to SFF8087..

Ціна: від 786 грн

  0 відгуки

Трансівер Nortel 10Gb BASE-LR/LW 1310 nm (PN AA1403001-E5)
Трансівер Nortel 10Gb BASE-LR/LW 1310 nm (PN AA1403001-E5)

Трансівер Nortel 10Gb BASE-LR/LW 1310 nmТип: трансівер Швидкість передачі: 10Gb  Довжина..

Ціна: 446 грн

  0 відгуки

Кабель SFF-8087 to 4SATA 7 pin Data 1 m
Кабель SFF-8087 to 4SATA 7 pin Data 1 m

Внутрішній шлейф SFF-8087 to 4SATA 7 pin Довжина: 1 м Гарантія: 12 місяців ..

Ціна: 570 грн

  0 відгуки

Трансівер Cisco FC 8G SFP + FET-10G MODULE (PN FNS17010KCL)
Трансівер Cisco FC 8G SFP + FET-10G MODULE (PN FNS17010KCL)

Трансівер Fabric Extender Transceiver SFP + (Mini-GBIC) Module 10 Gigabit EthernetТип: трансівер Ш..

Ціна: 112 грн

  0 відгуки

Трансівер FC 8Gb Finisar FTLF8528P3BNV-EM (PN NXB0BFW)
Трансівер FC 8Gb Finisar FTLF8528P3BNV-EM (PN NXB0BFW)

Трансівер FC 8Gb Finisar FTLF8528P3BNV-EM TransceiverТип: трансівер Швидкість передачі: 8Gb&nb..

Ціна: 337 грн

  0 відгуки

Трансівер HP FC 8Gb AJ718A SW SFP+ (PN 468508-001)
Трансівер HP FC 8Gb AJ718A SW SFP+ (PN 468508-001)

Трансівер HP Storageworks 8 Gb Short Wave Fibre Channel Sfp+ 1 PackТип: трансіверШвидкість передачі:..

Ціна: 337 грн

  0 відгуки

Кабель Dell Mini-SAS to 2x Mini-SAS Cable 0,6 (PN 0K43RY)
Кабель Dell Mini-SAS to 2x Mini-SAS Cable 0,6 (PN 0K43RY)

Кабель Dell Mini-SAS to 2x Mini-SAS Cable для Dell PowerEdge R630 Довжина: 0,6 мP..

Ціна: 1 902 грн

  0 відгуки

Кабель HP DUAL MINI SAS SFF-8087 для HP DL560 Gen8
Кабель HP DUAL MINI SAS SFF-8087 для HP DL560 Gen8

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP DL560 Gen8 - double SFF8087 to SF..

Ціна: 1 965 грн

  0 відгуки

Трансівер Nortel FC 1Gb 1310nm (PN AA1419049-E6)
Трансівер Nortel FC 1Gb 1310nm (PN AA1419049-E6)

Трансівер Nortel FC 1Gb 1310nmТип: трансівер Швидкість передачі: 1Gb  Довжина хвилі: 131..

Ціна: 1 096 грн

  0 відгуки

Кабель HP Smart Array P440 P840 SAS Cable (PN 808851-001)
Кабель HP Smart Array P440 P840 SAS Cable (PN 808851-001)

Кабель HP Smart Array P440 P840 SAS Cable PN: 808851-001 800764-001 Гарантія: 12 міс..

Ціна: 1 934 грн

  0 відгуки

Трансівер FC 8Gb Brocade SFP+ 850nm (PN 57-1000117-01)
Трансівер FC 8Gb Brocade SFP+ 850nm (PN 57-1000117-01)

Трансівер FC 8Gb Brocade SFP+ 850nmТип: трансіверШвидкість передачі: 8Gb Довжина хвилі: 85..

Ціна: 337 грн

  0 відгуки

Адаптер Cisco UCS VGA DB9 RS232 USB 37-1016-01
Адаптер Cisco UCS VGA DB9 RS232 USB 37-1016-01

Кабель-адаптер Cisco UCS VGA DB9 RS232 USB Dongle Cable Adapter PN: 37-1016-01 Гарантія:..

Ціна: 337 грн

  0 відгуки

Кабель SFF-8088 to SFF-8644 1m
Кабель SFF-8088 to SFF-8644 1m

Кабель SFF-8088 to SFF-8644 External MiniSAS Cable Довжина: 1 м Гарантія: 12 місяців ..

Ціна: 829 грн

  0 відгуки

Трансівер Avago FC 8Gb AFBR-57D7APZ SFP+ (PN 94Y8478)
Трансівер Avago FC 8Gb AFBR-57D7APZ SFP+ (PN 94Y8478)

Трансівер FC 8Gb Avago AFBR-57D7APZ SFP+Тип: трансівер Швидкість передачі: 1Gb  Довжина хвилі..

Ціна: 337 грн

  0 відгуки

Кабель Dell Mini-SAS to 2x Mini-SAS Cable 0,6 (PN 0N262J)
Кабель Dell Mini-SAS to 2x Mini-SAS Cable 0,6 (PN 0N262J)

Кабель Dell Mini-SAS to 2x Mini-SAS Cable  для DELL PowerEdge R310 R410 R415 ..

Ціна: 1 011 грн

  0 відгуки

Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087
Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP SFF-8087 to SFF-8087 (miniSas)Дов..

Ціна: від 561 грн

  0 відгуки

Кабель SFF-8644 to SFF-8644 3m
Кабель SFF-8644 to SFF-8644 3m

Внутрішній шлейф HP SFF-8644 to SFF-8644 External Mini-SAS Cable Довжина: 3 м Гарантія: 1..

Ціна: 2 500 грн

  0 відгуки

Патчкорд оптичний FC LC/LC MM OM3 2M
Патчкорд оптичний FC LC/LC MM OM3 2M

Патчкорд оптичний FC Patch Cord LC/LC MM (OM3) Fiber Channel 2M Довжина: 2 м Гарантія: 12..

Ціна: 393 грн

  0 відгуки

Трансівер HP FC 8Gb AJ716B SW B-series SFP+ (PN 670504-001)
Трансівер HP FC 8Gb AJ716B SW B-series SFP+ (PN 670504-001)

Трансівер HP FC 8Gb AJ716B Short Wave B-series SFP+Тип: трансіверШвидкість передачі: ..

Ціна: 506 грн

  0 відгуки

Кабель DELL 5pin Battery Cable 20" (PN 8M6WR)
Кабель DELL 5pin Battery Cable 20" (PN 8M6WR)

Кабель для підключення батареї до контролера Perc DELL 5pin Battery Cable 20" Cord ..

Ціна: 168 грн

  0 відгуки

Показано з 1 по 30 із 123 (всього 5 сторінок)