Зв’язатися з нами

Для того щоб якісно підібрати сервер, потрібно спочатку зрозуміти які завдання будуть виконуватися на цьому сервері. Чим краще і детальніше розуміння, тим простіше підібрати якісний і недорогий сервер. У кожному завданні є свої нюанси, які досить сильно впливають на підсумкове рішення про те, який сервер вам потрібен.

Наприклад, якщо це файловий сервер, то найважливіші моменти це кількість дисків, рейд контролер і мережеві карти.

Для 1С сервера потрібно розуміти яка конфігурація буде використовуватися, і яка кількість користувачів буде працювати, тому що вартість сервера для 5 користувачів "Управління торгівлі" буде в кілька разів відрізнятися від вартості сервера для 100 користувачів "Управління виробничим підприємством".

"Універсальний" сервер для маленької компанії. На таких зазвичай потрібно все і відразу: пошта, доменний контролер, роутер, файлове сховище, маленька 1С та ще "скоро розмістимо на ньому сайт". У цьому випадку буде потрібно фокус на тому як все зробити бюджетно, але якісно. Також в цьому випадку важливо не забути про можливість для подальших безболісних апгрейдів, потреба в яких виникне з ростом фірми. Легко заощадити гроші купивши HP сервер п'ятого покоління, але вельми складно буде провести його поліпшення якщо фірма виросте. Старий сервер доведеться відкласти в сторону і купувати новий, наступного покоління, в черговий раз підтвердивши приказку про платять двічі.

Сумісність різних серверних компонент між собою, підтримка пристроїв операційними системами, різні інтерфейси для зв'язку серверів між собою і безліч інших питань викликають головний біль навіть у людей, які займаються цим постійно. Що ж робити людям, які вибирають сервер вперше?

У них є два шляхи.

  1. Розбиратися з усім самостійно і напрацьовувати свій досвід. Хороший, цікавий, довгий і місцями вельми витратний спосіб. Як і будь-який шлях до знань.
  2. Віддати підбір сервера на аутсорс: звернутися до нас і використовувати наші знання і професіоналізм. Швидкий, простий і в кінцевому підсумку недорогий спосіб почати працювати з серверами.

Заповнюючи форму внизу, напишіть що вам потрібно. Якщо ви вже знаєте приблизні параметри сервера, вкажіть їх. Якщо не знаєте, напишіть які цілі, завдання та очікування від сервера у вас є. Ми обов'язково зв'яжемося з вами і постараємося вам допомогти в цьому складному, але цікавому процесі.

Форма зв’язку