server-hp-proliant-dl380-gen10-8-sff-2-riser Cepвep HP ProLiant DLЗ60 Gen9
  Рекомендовані сервери
🎥 Корисне відео

Серверне обладнання

Сервер – це серце та основа безперебійного функціонування будь-якої компанії. Усі сучасні бізнес процеси мають бути автоматизованими, якомога простішими для співробітників та безперервними. Цих умов можна дотриматись завдяки незамінним помічникам, якими і є сервери – вони зможуть перейняти більшість робочих процесів та полегшити усім роботу.

Придбати сервери для компанії – це важливий крок, який зумовлює витрату великої суми грошей на встановлення, налаштування, а також на підтримку робочих процесів під час експлуатації. Купівля нового сервера для компанії необхідна для:

  • Створення інфраструктури бізнесу з нуля;
  •  Розширення бізнесу та його задач, яке спричинює збільшення парка серверів;
  • Заміна вживаного сервера, що вже «відпрацював своє»

Отримати все необхідне від сервера, і до того ж уникнути великих витрат на досить необхідне оновлення обладнання могло б стати ідеальним рішенням.

І альтернатива є, а саме – придбати вживаний сервер, який використовувася раніше. Оскільки нове обладнання коштує дорого, то придбання серверної техніки фірмових продуктів IBM, Dell або HP після лізингу – це поєднання привабливої ціни та необхідної чудової комплектації.

Західні компанії закуповують лише нове сертифіковане обладнання і тільки у надійних виробників, до того ж термін експлуатації цієї техніки по внутрішній корпоративній політиці не повинен перевищувати 3-х років. Справжній термін працездатності такого обладнання в рази більший, а попередня експлуатація не знижує його якість.

Техніка, придбана у великих іноземних компаній, втілює у собі якісне обладнання, яке нічим не поступається новому. Це може не тільки вирішити проблеми компанії з технічним оснащенням, а й заощадити бюджет. Вживані сервери, придбані у західних компаній, завжди сертифіковані, що запобігає появі недоліків в їх роботі та розбіжності конфігурацій.

 

Сервери вживані чи нові – що краще придбати?

Ринок б/в серверного обладнання в нашій країні розвивається, в той час як, хостери і провайдери успішно застосовують їх у своїй роботі. Розвиток вторинного ринку IT-техніки допомагає оптимізувати витрати на створення IT-інфраструктури бізнесу, коли це необхідно, а також, збільшити життєвий цикл обладнання. Придбати сервер в Києві і Україні стає все більш доступним і безпечним завданням, коли за підбір обладнання беруться професіонали.

Окрім значної економії виділеного бюджету, замовники отримують можливість ефективного вирішення поставлених завдань без втрат функціональності і зручності роботи, надавши перевагу купівлі раніше уживаного сервера.

Компанія Servak ​​надасть професійну консультацію щодо підбору необхідного обладнання, забезпечивши технікою, яка ідеально впорається з конкретними завданнями і буде відповідати усім запитам. Гнучка цінова політика робить вибір доступним для кожного замовника.

Гарантія якості проданого обладнання є незаперечною умовою і перевагою нашої компанії. Адже купуючи раніше використовуваний сервер в Servak.com.ua Ви отримаєте його разом з гарантією на один рік. Це майже те ж саме, що придбати новий сервер, але до цього ж витратити набагато менше коштів. Гарантійний термін обслуговування, придбаного раніше використовуваного сервера можливо продовжити за бажанням покупця. Так Ви зможете бути повністю впевнені в якості придбаної техніки.

Купівля ІТ-техніки після лізингу стає привабливою інвестицією, адже нове обладнання швидко втрачає у вартості в перший рік обслуговування, в той час, як вживані раніше сервери втрачають набагато менше при аналогічній функціональності.

Переваги сервера б/в незаперечні:

- відповідність технічним вимогам, висока продуктивність та функціональність;

- продукція відомих брендів з гарантією якості;

- вигідна ціна, яка може бути на 80% нижчою за ціну аналогічного нового обладнання;

- індивідуальна конфігурація під запити конкретного замовника;

- можливість поставити раніше використовуване серверне обладнання в будь-якій кількості (по всій Україні) і будь-якої конфігурації;

- висока надійність - при викупі вживаного сервера або його відновленні, Servak ​​тестує всі компоненти в екстремальних умовах, а суперечливі елементи в системі замінюються новими.

Автоматизувати процеси бізнесу і полегшити їх можливо навіть із мінімальним бюджетом.

Продаж серверів здійснюється зі складу у місті Києві. Придбати сервер також можливо в Одесі, Харкові, Дніпропетровську та Львові. Ми здійснюємо доставку серверів по всій Україні.

Вживані сервери в Servak це вигідно, доступно, надійно та зрозуміло!

  Відгуки наших клієнтів
Перевагою є висока продуктивність, проста масштабованість, хороша відмовостійкість і прийнятна ціна.
Базова гарантія 1 або 2 роки з можливістю продовження до 5 років