Трансівер HP 10Gb MSA 2040 SW iSCSI SFP+ 850nm MMF (PN C8R25B) (Б/В)

Виробник: HP (Hewlett Packard)
Модель: C8R25B
Безкоштовна доставка від 1000 грн.
Трансівер HP 10Gb MSA 2040 SW iSCSI SFP+ 850nm MMF (PN C8R25B) (Б/В)
Ціна:
1 639 грн
Перерах. з ПДВ Показати
Перерах. без ПДВ Показати
На складі

Характеристики
Категорія Трансівер
Інтерфейс Подвійний LC
Швидкість передачі 8 Gb
Довжина хвилі 850 нм
Тип модуля SFP+
Гарантія 12 місяців
Залишити відгук  ↓
 
Поки що ніхто не залишав відгук.