безкоштовно з усіх мобільних України

Трансівер FC 8Gb Brocade SFP+ 850nm (PN 57-1000117-01) (Б/В)

Виробник: Brocade
Модель: 57-1000117-01
Трансівер FC 8Gb Brocade SFP+ 850nm (PN 57-1000117-01) (Б/В)
Ціна:
337 грн
Перерах. з ПДВ Показати
Перерах. без ПДВ Показати
На складі

Характеристики
Інтерфейс LC
Довжина хвилі 850 нм
Тип модуля SFP+
Швидкість передачі 8Gb
Категорія Адаптер
Тип Трансивер
Гарантія 12 місяців
Залишити відгук  ↓
 
Поки що ніхто не залишав відгук.