безкоштовно з усіх мобільних України

Трансівер HP JG325A 40Gb 100m 850nm MM QSFP+ (Б/В)

Виробник: HP (Hewlett Packard)
Модель: JG325A
Трансівер HP JG325A 40Gb 100m 850nm MM QSFP+ (Б/В)
Ціна:
939 грн
Перерах. з ПДВ Показати
Перерах. без ПДВ Показати
На складі

Характеристики
Категорія Адаптер
Тип Трансивер
Гарантія 12 місяців
Залишити відгук  ↓
 
Поки що ніхто не залишав відгук.