Фільтр
Кількість портів
Пропускна спроможність портів
Тип портів
Відео
Статті

У цій статті ми розповімо як можна збільшити обсяг логічного диску не перестворюючи рейд і не зупиняючи роботу сервера.

 

У цій статті ми провели порівняння енергоспоживання між блейд сервером C7000 і таким же рішенням на базі окремих серверів.

 

У цій статті ми розповіли які є особливості при підборі файлового сервера і підготували кілька різних конфігурацій.

 

Питання здається досить простим, але на практиці, через низку нюансів, виникає чимало проблем, тому ми вирішили детально описати цей процес.

 

Як завантажити потрібний образ WES і встановити його на тонкий клієнт HP ThinClient T610

 

Навколо операційних систем Linux і Windows вже тривалий час відбуваються суперечки. Так яка система краще підходить для сучасного серверного обладнання.

 

У цій статті ми розповіли на що слід звернути увагу при підборі 1С сервера і підготували кілька конфігурацій під різну кількість користувачів.

 


Світч HP Blade SAN Switch Module Brocade FC 4Gb 24-port HSTNS-1B10 (PN 411122-001) Sale
Світч HP Blade SAN Switch Module Brocade FC 4Gb 24-port HSTNS-1B10 (PN 411122-001) Sale
8 FC + 16 FC ports

Світч HP Blade SAN Switch Module Brocade FC 4Gb 24-port HSTNS-1B10 Sale 8 * SFP FC..

Ціна: 930 грн

  0 відгуки

Світч HP StorageWorks 8/40 SAN Switch PowerPack + AM870A 40-port * 8Gb FC + Cable RJ45 (40 активних портів) Sale
Світч HP StorageWorks 8/40 SAN Switch PowerPack + AM870A 40-port * 8Gb FC + Cable RJ45 (40 активних портів) Sale
40* FC 8Gb SFP+ Ports

HP StorageWorks 8/40 SAN Switch PowerPack+AM870A 40-port *8Gb FC (40ports activ) + Cable RJ45 (..

Ціна: від 30 528 грн

  0 відгуки

Cвітч HP Blade SAN Switch Module Brocade FC 16Gb 28-port HSTNS-BC25-N (PN 724424-001)
Cвітч HP Blade SAN Switch Module Brocade FC 16Gb 28-port HSTNS-BC25-N (PN 724424-001)
28 SFP FC (16 Gb/s) ports

Світч HP Blade SAN Switch Module Brocade FC HSTNS-BC25-N 28 * SFP FC (16Gb/s) ports PN:..

Ціна: 24 804 грн

  0 відгуки

Світч HP J9050A ProCurve 2900 48-ports
Світч HP J9050A ProCurve 2900 48-ports
48 RJ-45 ports, 4 SFP ports

Комутатор HP ProCurve Switch 2900-48 48 * RJ-45 (1Gb/s) ports4 * SFP (1Gb/s) ports PN:&nb..

Ціна: від 8 240 грн

  0 відгуки

Світч HP StorageWorks 8/24 SAN Switch AM868B 24-Port 8Gb FC
Світч HP StorageWorks 8/24 SAN Switch AM868B 24-Port 8Gb FC
24 SFP FC (8 Gb/s) ports

Світч HP StorageWorks 8/24 SAN Switch AM868B 24-Port 8Gb FC (24 ports active) (без кріплен..

Ціна: від 11 985 грн

  0 відгуки

Світч HP 5900 Series JC772A 48-Port
Світч HP 5900 Series JC772A 48-Port
48 SFP+ (10 Gb/s) ports

Світч HP 5900 Series JC772A 48-port (5900AF-48XG-4QSFP) (без кріплення в стійку)48 * SFP+ ..

Ціна: від 55 618 грн

  0 відгуки

Cвітч HP StorageWorks 8/8 SAN Switch AM867A 24-Port 8Gb FC 8 ports active
Cвітч HP StorageWorks 8/8 SAN Switch AM867A 24-Port 8Gb FC 8 ports active
8 SFP FC (8 Gb/s) ports

Світч HP Storage Works 8/8 24x 8Gb SFP FC (8 Active Ports) (без кріплення в стійку) ..

Ціна: від 7 090 грн

  0 відгуки

Світч HP StorageWorks 8/40 SAN Switch PowerPack + AM870A 40-port * 8Gb FC (24 активних порти)
Світч HP StorageWorks 8/40 SAN Switch PowerPack + AM870A 40-port * 8Gb FC (24 активних порти)
24* FC 8Gb SFP+ Ports

Світч HP StorageWorks 8/40 SAN Switch PowerPack + AM870A 40-port * 8Gb FC (24 ports activ) + Ca..

Ціна: від 30 824 грн

  0 відгуки

Маршрутизатор Mikrotik RouterBoard RB750Gr3
Маршрутизатор Mikrotik RouterBoard RB750Gr3

Роутер Mikrotik RouterBoard RB750Gr3 Порти Gigabit Ethernet: 5 x 10/100/1000Mbp..

Ціна: 2 136 грн

  0 відгуки

Світч HP J9020A ProCurve 2510-48
Світч HP J9020A ProCurve 2510-48
48 RJ-45 + 2 SFP ports

Комутатор HP ProCurve Switch 2510-48 Layer 248 * RJ-45 (10/100 Мb/s) ports2 * Gigabit..

  0 відгуки

Світч HP J9022A ProCurve 48-Port (не робочі 12,14,16 порти) SALE
Світч HP J9022A ProCurve 48-Port (не робочі 12,14,16 порти) SALE
48 RJ-45 (1 Gb/s) ports

Switch HP J9022A ProCurve 2810-48G SALE48 * RJ-45 (1 Gb/s) ports4 * SFP (1 Gb/s) portsPN:&..

  0 відгуки

Світч HP J9022A ProCurve 48-Port (не робочі 3 порти) SALE
Світч HP J9022A ProCurve 48-Port (не робочі 3 порти) SALE
48 RJ-45 (1 Gb/s) ports

Switch HP J9022A ProCurve 2810-48G SALE48 * RJ-45 (1 Gb/s) ports4 * SFP (1 Gb/s) portsPN:&..

  0 відгуки

Світч HP J9022A ProCurve 48-Port (не робочі 9, 10 порти) SALE
Світч HP J9022A ProCurve 48-Port (не робочі 9, 10 порти) SALE
48 RJ-45 (1 Gb/s) ports

Switch HP J9022A ProCurve 2810-48G SALE48 * RJ-45 (1 Gb/s) ports4 * SFP (1 Gb/s) portsPN:&..

  0 відгуки

Світч HP Blade SAN Switch Module Brocade FC 4Gb 24-port HSTNS-1B10 (PN 411122-001) (ліцензия на 12 портів) Sale
Світч HP Blade SAN Switch Module Brocade FC 4Gb 24-port HSTNS-1B10 (PN 411122-001) (ліцензия на 12 портів) Sale
8 FC + 16 FC ports

Світч HP Blade SAN Switch Module Brocade FC 4Gb 24-port HSTNS-1B10 Sale 8 * SFP FC..

  0 відгуки

Трансівер HP X121 1Gb J4858C SFP LC SX (PN FNS1118U222)
Трансівер HP X121 1Gb J4858C SFP LC SX (PN FNS1118U222)

Трансівер HP X121 1G SFP LC SX Module 850nm MMF (J4858C)Тип: трансіверШвидкість передачі: 8Gb&n..

  0 відгуки

Світч HP J9021A ProCurve 24-Port (не робочі два порти) SALE
Світч HP J9021A ProCurve 24-Port (не робочі два порти) SALE
24 RJ-45 (1 Gb/s) ports

Світч HP ProCurve 2810-24G SALE24 * RJ-45 (1 Gb/s) portsPN: J9021AГарантія: 1 місяцьЗ..

  0 відгуки

Світч HP J9021A ProCurve 24-Port
Світч HP J9021A ProCurve 24-Port
24 RJ-45 (1 Gb/s) ports

Світч HP ProCurve 2810-24G24 * RJ-45 (1 Gb/s) portsPN: J9021AГарантія: 12 місяців ..

  0 відгуки

Світч HP J9022A ProCurve 48-Port
Світч HP J9022A ProCurve 48-Port
48 RJ-45 (1 Gb/s) ports

HP J9022A ProCurve 2810-48G managed Ethernet Switch48 * RJ-45 (1 Gb/s) ports4 * SFP (1 Gb/s) po..

  2 відгуки

Світч HP J9021A ProCurve 24-Port (тьмяна індикація) SALE
Світч HP J9021A ProCurve 24-Port (тьмяна індикація) SALE
24 RJ-45 (1 Gb/s) ports

Світч HP J9021A ProCurve 2810-24G 24-port*1Gb(RJ45) + 4-port*1Gb(SFP) (тьмяна індикація) SALE24..

  0 відгуки

Показано з 1 по 19 із 19 (всього 1 сторінок)
На ринку існує безліч надійних виробників світчів, включно з Cisco, HP, Dell, NETGEAR тощо. Вибір залежить від конкретних вимог і бюджету мережі.
При виборі світча варто враховувати кількість пристроїв, тип трафіку, необхідність управління і підтримку стандартів безпеки.
Свитчі можуть мати порти різного стандарту: RJ-45, SFP, SFP+, QSFP+, FC тощо. А також спеціалізовані порти для об'єднання вузлів мережевої інфраструктури.
На відміну від хаба, світч має інтелектуальні можливості, спрямовуючи трафік тільки туди, де це необхідно, тоді як хаб передає трафік усім під'єднаним пристроям.