безкоштовно з усіх мобільних України
  Уточнити Пошук
Фільтр
Відео
Статті


Процесор Intel Xeon E5-2470 V2
Процесор Intel Xeon E5-2470 V2
Ten Core 2.4 - 3.2 GHz
FCLGA1356

Процесор Intel Xeon E5-2470 V2 FCLGA1356 2.40 - 3.20 GHz Ten Core 25 MB 95W Гарантія:..

Ціна: 4 687 грн

  0 відгуки

Процесор Intel Core i3-4170
Процесор Intel Core i3-4170
Two Core 3.7 GHz
FCLGA1150

Процесор Intel Core i3-4170 FCLGA1150 3.7 GHz Two Core 3 MB 54W Гарантія: 12 місяців ..

Ціна: 1 381 грн

  0 відгуки

Процесор Intel Xeon E5-2470
Процесор Intel Xeon E5-2470
Eight Core 2.3 - 3.1 GHz
FCLGA1356

Процесор Intel Xeon E5-2470 FCLGA1356 2.30 - 3.10 GHz Eight Core 20 MB 95W SR0LG Гарантія..

Ціна: 2 863 грн

  0 відгуки

Накопичувач 2.5" 400 GB SSD Intel DC S3700
Накопичувач 2.5" 400 GB SSD Intel DC S3700
SATA SSD 2.5" 6Gb/s

Лінійка твердотільних накопичувачів Intel DC S3700 Series, орієнтована на використання в корпоративн..

Ціна: 5 200 грн

  0 відгуки

Жорсткий диск 2.5" 900GB SAS 10K 6G
Жорсткий диск 2.5" 900GB SAS 10K 6G
SAS 10K 2.5" 6Gb/s

Жорсткий диск для сервера 2.5" 900GB SAS 10K 6Gb/s Toshiba PN: AL13SE900 HDEBC00GEA51 ..

Ціна: 1 499 грн

  0 відгуки

Жорсткий диск Seagate 3.5" 500GB SATA2 3G Video
Жорсткий диск Seagate 3.5" 500GB SATA2 3G Video
SATAII 3.5" 3Gb/s

Жорсткий диск Seagate HDD 500GB SATA2 3.5" 3 Gb/s Video PN: ST35003..

Ціна: 608 грн

  0 відгуки

Процесор Intel Xeon L5640
Процесор Intel Xeon L5640
Six Core 2.26 - 2.8 GHz
FCLGA1366

Процесор Intel Xeon L5640 FCLGA1366 2.26 - 2.8 GHz Six Core 12 MB 60W SLBV8 Гарантія..

Ціна: 265 грн

  0 відгуки

Жорсткий диск 2.5" 900GB SAS 10K 12G
Жорсткий диск 2.5" 900GB SAS 10K 12G
SAS 10K 2.5" 12Gb/s

Жорсткий диск для сервера 2.5" 900GB SAS 10K 12Gb/s Toshiba PN: AL14SEB09EQ (NETAPP ..

Ціна: 1 999 грн

  0 відгуки

Накопичувач 2.5" 50 GB SSD 3G Dell (PN 0X2N7H)
Накопичувач 2.5" 50 GB SSD 3G Dell (PN 0X2N7H)
SATA SSD 2.5" 3Gb/s

Твердотільний накопичувач Dell 0X2N7H R4 50 GB SATA 3Gb/s SSD   Статус..

Ціна: 2 246 грн

  0 відгуки

Жорсткий диск 2.5" 600GB SAS 10K 6G
Жорсткий диск 2.5" 600GB SAS 10K 6G
SAS 10K 2.5" 6Gb/s

Жорсткий диск для сервера 600GB 2.5" SAS 10K WD, IBM, Toshiba, HGST, Seagate ..

Ціна: 999 грн

  0 відгуки

Процесор Intel Xeon L5638
Процесор Intel Xeon L5638
Six Core 2.00 - 2.4 GHz
FCLGA1366

Процесор Intel Xeon L5638 FCLGA1366 2.00 - 2.4 GHz Six Core 12 MB 60W SLBWY ..

Ціна: 552 грн

  0 відгуки

Жорсткий диск 3.5" 2 TB SAS 7.2K Seagate Constellation ES.3 ST2000NM0023
Жорсткий диск 3.5" 2 TB SAS 7.2K Seagate Constellation ES.3 ST2000NM0023
SAS 7.2K 3.5" 6Gb/s

Жорсткий диск для сервера 2 TB 3.5" SAS 7.2K 6G Seagate Constellation ES.3 ST2000NM0023 Г..

Ціна: 1 797 грн

  0 відгуки

Жорсткий диск 2.5" 1.2 TB SAS 10K 6G
Жорсткий диск 2.5" 1.2 TB SAS 10K 6G
SAS 10K 2.5" 6Gb/s

Жорсткий диск для сервера HDD 1.2TB SAS 10K 2.5" 6 Gb/sHitachi, IBM, NetApp PN: HUC101212CSS..

Ціна: 3 125 грн

  0 відгуки

Жорсткий диск 3.5" 4 TB SAS 7.2K 6G
Жорсткий диск 3.5" 4 TB SAS 7.2K 6G
SAS 7.2K 3.5" 6Gb/s

Жорсткий диск для сервера HDD 4TB SAS 7.2K 3.5 6G IBM  PN: ST4000NM0043 Гаранті..

Ціна: 3 500 грн

  0 відгуки

Серверна пам'ять 4GB DDR3 1066MHz 8500R
Серверна пам'ять 4GB DDR3 1066MHz 8500R
DDR3 ECC Reg PC3-8500R

Оперативная память 4 GB, RAM, для сервераDDR3 PC3-8500R 1066 MHz  ECC registeredMicron, Hyni..

Ціна: 173 грн

  0 відгуки

Серверна пам'ять 2GB 1333MHz 10600E Unbuffered
Серверна пам'ять 2GB 1333MHz 10600E Unbuffered
DDR3 ECC Unbuf PC3-10600E

Оперативна пам'ять 2 GB, RAM, для сервераDDR3 PC3-10600E 1333 MHz ECC Unbuffered Samsung ..

Ціна: 112 грн

  0 відгуки

Мережева карта HP 561FLR-T 10G Dual Port RJ-45 (PN 700697-001)
Мережева карта HP 561FLR-T 10G Dual Port RJ-45 (PN 700697-001)

Мережева карта 10G Ethernet HP 561FLR-T 2-port RJ-45 PN: 700697-001 Гарантія: 12 мі..

Ціна: 2 246 грн

  0 відгуки

Модуль інтерфейса Cisco HWIC-1B-U 1-Port ISDN BRI High-Speed Interface Card
Модуль інтерфейса Cisco HWIC-1B-U 1-Port ISDN BRI High-Speed Interface Card

Модуль Cisco HWIC-1B-U 1-Port ISDN BRI High-Speed Interface Card Сумісний з маршрутизат..

Ціна: 1 011 грн

  0 відгуки

Модуль ILO HP dedicated port DL160/180 G6 (PN 516806-001)
Модуль ILO HP dedicated port DL160/180 G6 (PN 516806-001)

Модуль HP ILO Lights-Out LO-100i Сумісний з серверами ProLiant DL160 DL180 G6/G7 PN:..

Ціна: 842 грн

  0 відгуки

Мережева карта HP 560FLR 10G Dual Port SFP+ (PN 669281-001)
Мережева карта HP 560FLR 10G Dual Port SFP+ (PN 669281-001)

Мережева карта 10G Ethernet HP 560FLR 2-port SFP+ Сумісна з серверами: H..

Ціна: 2 852 грн

  0 відгуки

Серверна пам'ять 8GB 1600MHz 12800
Серверна пам'ять 8GB 1600MHz 12800
DDR3 ECC Reg PC3-12800

Оперативна пам'ять 8 GB, RAM, для сервера DDR3 PC3-12800 1600 MHz  ECC registered..

Ціна: 674 грн

  0 відгуки

Мережева карта Silicom PEG6-RoHS 1Gb Six Port RJ-45
Мережева карта Silicom PEG6-RoHS 1Gb Six Port RJ-45

Мережева карта 1Gb Ethernet Silicom PEG6 6-port RJ-45  Гарантія: 12..

Ціна: 2 695 грн

  0 відгуки

Серверна пам'ять 32GB 1600MHz 12800L
Серверна пам'ять 32GB 1600MHz 12800L
DDR3 ECC Reg PC3-12800

Оперативна пам'ять 32 GB, RAM, для сервера DDR3 PC3-12800L 1600 MHz  ECC register..

Ціна: 2 888 грн

  0 відгуки

Мережева карта HP P560FLR 10G 1-Port SFP+ (PN 717709-001)
Мережева карта HP P560FLR 10G 1-Port SFP+ (PN 717709-001)

Мережева карта 10G Ethernet HP P560FLR 1-port SFP+ (Chip: Intel 82599) PN:&nb..

Ціна: 2 400 грн

  0 відгуки

Серверна пам'ять 8GB 1333MHz 10600R
Серверна пам'ять 8GB 1333MHz 10600R
DDR3 ECC Reg PC3-10600R

Оперативна пам'ять 8 GB, RAM, для сервераDDR3PC3-10600R1333 MHz ECC registeredMicron, Hyni..

Ціна: 505 грн

  0 відгуки

Адаптер Fibre Channel Qlogic QLE2560
Адаптер Fibre Channel Qlogic QLE2560

Мережева карта 8GB Single Port FC HBA, x8 PCIe, LC multi-mode optic, OEM QLE2560-CK Інтерфейс: PC..

Ціна: 1 235 грн

  0 відгуки

Мережева карта Emulex OCE11102 SFP+ (аналог HP NC552SFP+) (P005414) 10G Ethernet Emulex OCE11102 2-Port SFP+ (P005414)
Мережева карта Emulex OCE11102 SFP+ (аналог HP NC552SFP+) (P005414) 10G Ethernet Emulex OCE11102 2-Port SFP+ (P005414)

Мережева карта 10G Ethernet Emulex OCE11102 2-Port SFP+ (P005414)Контролер: Emulex Blades-..

Ціна: 1 516 грн

  0 відгуки

Подвійний модуль для карт пам'яті Dual SD Card Module Reader Dell R630/R730/R730xd (PN 0PMR79)
Подвійний модуль для карт пам'яті Dual SD Card Module Reader Dell R630/R730/R730xd (PN 0PMR79)

Модуль для карт пам'яті Dual SD Card Module Reader Сумісний з серверами Dell PowerEdge: R630..

Ціна: 860 грн

  0 відгуки

Серверна пам'ять 8GB 1066MHz 8500R
Серверна пам'ять 8GB 1066MHz 8500R
DDR3 ECC Reg PC3-8500R

Оперативна пам'ять 8 GB, RAM, для сервераDDR3PC3-8500R1066 MHz ECC registeredMicron, Samsu..

Ціна: 359 грн

  0 відгуки

Адаптер Fiber Channel Emulex LPE12002/AJ763-63001 High Profile (PN 697890-001, 489193-001)
Адаптер Fiber Channel Emulex LPE12002/AJ763-63001 High Profile (PN 697890-001, 489193-001)

Мережева карта FC 2 * 8Gb Emulex LPE12002/AJ763-63001 High ProfileІнтерфейс: PCI-Express x8 ..

Ціна: 898 грн

  0 відгуки

Показано з 1 по 30 із 812 (всього 28 сторінок)
Гарантія на серверні комплектуючі становить 12 місяців.
Комплектуючі для серверів потрібні для апгрейда (збільшення продуктивності) або ремонту серверних шасі.