безкоштовно з усіх мобільних України
Фільтр
Відео
Статті


Трансівер HP FC 8Gb HP AJ716A SW B series SFP+
Трансівер HP FC 8Gb HP AJ716A SW B series SFP+

Трансівер HP AJ716A Fiber Channel SFP+ Module SW B series PN: 468507-001 5697-7258 Г..

Ціна: 337 грн

  0 відгуки

Трансівер HP 10GBase-SR SFP+ (PN 455885-001)
Трансівер HP 10GBase-SR SFP+ (PN 455885-001)

Трансівер HP 10GB SR SFP+ Optical Gigabit Ethernet Transceiver PN: 455883-B21 455885-001 ..

Ціна: 1 460 грн

  0 відгуки

Адаптер HP Local I/O Diagnostic Cable (409496-001)
Адаптер HP Local I/O Diagnostic Cable (409496-001)

Кабель - адаптер HP Local I/O Diagnostic Cable (PN 409496-001, 416003-001) 2 порта USB, 1 по..

Ціна: 1 235 грн

  0 відгуки

Трансівер HP X120 1Gb SFP RJ-45 JD089B
Трансівер HP X120 1Gb SFP RJ-45 JD089B

Трансівер HP X120 1Gb SFP RJ-45  PN: JD089B Гарантія: 12 місяців  ..

Ціна: 843 грн

  0 відгуки

Кабель SFF8087 to SFF8087 для HP DL160 Gen8 (PN 668859-001)
Кабель SFF8087 to SFF8087 для HP DL160 Gen8 (PN 668859-001)

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP DL160 Gen 8 - SFF8087 to SFF8087 кутов..

Ціна: 758 грн

  0 відгуки

Адаптер Dell KVM SIP USB (PN 0UF366)
Адаптер Dell KVM SIP USB (PN 0UF366)

Кабель-адаптер Dell KVM SIP Uf366 USB Cat5 PN: 520-294-504 0UF366 Гарантія: 12 місяц..

Ціна: 954 грн

  0 відгуки

Кабель Cord SFF-8088 to SFF-8088 1m Foxconn
Кабель Cord SFF-8088 to SFF-8088 1m Foxconn

Внутрішній шлейф Cord Foxconn SFF-8088 to SFF-8088 Mini SAS Cable Довжина: 1 м ..

Ціна: 898 грн

  0 відгуки

Трансівер HP FC 1Gb SFP SX Module (PN 453153-001)
Трансівер HP FC 1Gb SFP SX Module (PN 453153-001)

Трансівер HP BLc Virtual Connect 1Gbps 1000Base-SX Multi-mode Fiber 550m 850nm Duplex LC Connector S..

Ціна: 1 011 грн

  0 відгуки

Пасивний кабель Twinax SFP+ 3M Cisco SFP-H10GB-CU3M
Пасивний кабель Twinax SFP+ 3M Cisco SFP-H10GB-CU3M

Кабель Twinax SFP+ 3M Cisco SFP-H10GB-CU3M Довжина: 3 метра PN: SFP-H10GB-CU3M Гаранті..

Ціна: 786 грн

  0 відгуки

Патчкорд оптичний FC LC/LC MM OM4 10M
Патчкорд оптичний FC LC/LC MM OM4 10M

Патчкорд оптичний FC Patch Cord LC/LC MM (OM4) Fiber Channel 10M Довжина: 10 м Гарантія: ..

Ціна: 786 грн

  0 відгуки

Кабель SFF-8087 to SFF-8087 для HP DL360p Gen8
Кабель SFF-8087 to SFF-8087 для HP DL360p Gen8

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP DL360p Gen8  - SFF8087 to SFF8087..

Ціна: від 786 грн

  0 відгуки

Кабель 2SAS/2SlimSAS 3LFF Cable (PN 869810-001)
Кабель 2SAS/2SlimSAS 3LFF Cable (PN 869810-001)

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP DL380 Gen 10 Backplane Drive ..

Ціна: 1 348 грн

  0 відгуки

Кабель HP Cord SFF8087 to SFF8482 (4 SAS) (PN 487736-001)
Кабель HP Cord SFF8087 to SFF8482 (4 SAS) (PN 487736-001)

Кабель HP для підключення SAS/SATA дисків до Raid-контролеру SFF8087 to 4-SFF8482 (mi..

Ціна: 618 грн

  0 відгуки

Кабель SFF-8088 to SFF-8088 2 m Amphenol
Кабель SFF-8088 to SFF-8088 2 m Amphenol

Кабель Amphenol External Mini-SAS to Mini-SAS cable/SFF-8088 to SFF-8088 Довжина: 2 м ..

Ціна: 898 грн

  0 відгуки

Кабель IBM Battery Cable для LSI00279 (PN 90Y7309)
Кабель IBM Battery Cable для LSI00279 (PN 90Y7309)

Кабель IBM для батареи iBBU09 BBU09 LSI00279 9265 9266 9270 9271 9285 PN: 90Y..

Ціна: 786 грн

  0 відгуки

Кабель Cord SFF8088 to SFF8644 3m
Кабель Cord SFF8088 to SFF8644 3m

Кабель Cord HP SFF8088 to SFF8644 External MiniSAS Cable Довжина: 3 м Гарантія: 12 місяці..

Ціна: 1 140 грн

  0 відгуки

Трансівер HP FC 8Gb AJ718A SW SFP+
Трансівер HP FC 8Gb AJ718A SW SFP+

Трансівер HP Storageworks 8 Gb Short Wave Fibre Channel Sfp+ 1 Pack PN: AJ718A 468508-001 ..

Ціна: 337 грн

  0 відгуки

Кабель HP DUAL MINI SAS SFF-8087 для HP DL560 Gen8
Кабель HP DUAL MINI SAS SFF-8087 для HP DL560 Gen8

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP DL560 Gen8 - double SFF8087 to SF..

Ціна: 1 965 грн

  0 відгуки

Кабель Mellanox Cable InfiniBand 2m (PN: MCC4Q30C-002)
Кабель Mellanox Cable InfiniBand 2m (PN: MCC4Q30C-002)

Мідний кабель Mellanox Technologies MCC4Q30C-002 Passive Copper Cable InfiniBand Швидкість п..

Ціна: 730 грн

  0 відгуки

Трансівер FC 8G CISCO FET-10G MODULE
Трансівер FC 8G CISCO FET-10G MODULE

Трансівер Fabric Extender Transceiver SFP (Mini-GBIC) Module 10 Gigabit Ethernet SN: FNS1701..

Ціна: 112 грн

  0 відгуки

Адаптер Cisco UCS VGA DB9 RS232 USB 37-1016-01
Адаптер Cisco UCS VGA DB9 RS232 USB 37-1016-01

Кабель-адаптер Cisco UCS VGA DB9 RS232 USB Dongle Cable Adapter PN: 37-1016-01 Гарантія:..

Ціна: 337 грн

  0 відгуки

Трансівер FC 8Gb Finisar FTLF8528P3BNV-EM
Трансівер FC 8Gb Finisar FTLF8528P3BNV-EM

Трансівер FC 8Gb Finisar FTLF8528P3BNV-EM Transceiver PN: FTLF8528P3BNV NXB0BFW Гар..

Ціна: 730 грн

  0 відгуки

Трансівер Avago FC 8Gb AFBR-57D7APZ SFP+
Трансівер Avago FC 8Gb AFBR-57D7APZ SFP+

Трансівер FC 8Gb Avago AFBR-57D7APZ SFP+ PN: AFBR-57D7APZ 94Y8478 Гарантія: 12 місяців ..

Ціна: 337 грн

  0 відгуки

Кабель DELL Mini-SAS to 2x Mini-SAS Cable 0,6 (PN 0K43RY)
Кабель DELL Mini-SAS to 2x Mini-SAS Cable 0,6 (PN 0K43RY)

Кабель DELL Mini-SAS to 2x Mini-SAS Cable для Dell PowerEdge R630 PN: 0K43RY ..

Ціна: 3 315 грн

  0 відгуки

Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087
Кабель HP SFF-8087 to SFF-8087

Кабель для підключення контролера до бекплейну для сервера HP SFF-8087 to SFF-8087 (miniSas) ..

Ціна: від 561 грн

  0 відгуки

Кабель HP Smart Array P440 P840 SAS Cable (PN 808851-001)
Кабель HP Smart Array P440 P840 SAS Cable (PN 808851-001)

Кабель HP Smart Array P440 P840 SAS Cable PN: 808851-001 800764-001 Гарантія: 12 міс..

Ціна: 1 934 грн

  0 відгуки

Трансівер FC 8Gb Brocade SFP+ 850nm (PN 57-1000117-01)
Трансівер FC 8Gb Brocade SFP+ 850nm (PN 57-1000117-01)

Трансівер FC 8Gb Brocade 57-1000117-01 SFP+ 850nm PN: 57-1000117-01 Гарантія: 12 міс..

Ціна: 337 грн

  0 відгуки

Кабель DELL 5pin Battery Cable 20" (PN 8M6WR)
Кабель DELL 5pin Battery Cable 20" (PN 8M6WR)

Кабель для підключення батареї до контролера Perc DELL 5pin Battery Cable 20" Cord ..

Ціна: 168 грн

  0 відгуки

Кабель Cord SFF8088 to SFF8644 1m
Кабель Cord SFF8088 to SFF8644 1m

Кабель Cord HP SFF8088 to SFF8644 External MiniSAS Cable Довжина: 1 м Гарантія: 12 місяці..

Ціна: 829 грн

  0 відгуки

Трансівер Finisar FC 8Gb FTLF8528P3BCV SFP+ 150m
Трансівер Finisar FC 8Gb FTLF8528P3BCV SFP+ 150m

Трансівер FC 8Gb Finisar FTLF8528P3BCV SFP+ 150m PN: FTLF8528P3BCV PMR56QA Гарантія: 12 м..

Ціна: 337 грн

  0 відгуки

Показано з 1 по 30 із 98 (всього 4 сторінок)